Bent u er van op de hoogte dat uw versie van Internet Explorer verouderd is?

Voor de beste gebruikservaring van onze website, raden we u aan om een nieuwere of andere browser te gebruiken.

Klik op een van de icoontjes om naar de download pagina te gaan.

Ons team kort voorgesteld

Op deze pagina stellen we jou graag ons team voor.

 

 

 

 

 

 

Guy Goelen

Pieter Gaukema

HR Consultant

pieter@goelen.be

Toon Michielsen

HR Consultant

toon@goelen.be

Hanne Verbraeken

HR Consultant

hanne@goelen.be

Inge Van den Putte

Assistent HR Consultant 

inge@goelen.be

Joke Lauwerysen

HR assistant

joke@goelen.be

Tomas Sergooris

HR Consultant

tomas@goelen.be

Solliciteren?

Schrijf je hier in!
Recente vacatures
inTernat, Zaventem, Wemmel en regio Antwerpen

Onze meerwaarde?

Altijd vaste contracten
Persoonlijke & professionele begeleiding
Feedbackgesprek na uw assessment

Job Search Agent
Maak een Job Search Agent en ontvang nieuwe vacatures per e-mail.